آذری:برای کار در فوتبال ایران محدودیتی ندارم

اخبار دنیای فوتبال

مدیرعامل سابق شرکت‌های فولاد و ذوب‌آهن، به شایعاتی که دربارهٔ خود منتشر شده بود، واکنش نشان داد.

یکی از شایعات مربوط به علاقهٔ برخی مسئولان کارخانه به حضور سعید آذری در باشگاه سپاهان اصفهان بود. اما شایعات دیگری نیز وجود داشت که آذری به دلیل برخی محدودیت‌ها قادر به کار در فوتبال ایران نیست.

آذری که در خارج از کشور اقامت دارد، ساعاتی پیش واکنشی به شایعات منتشر شده نشان داد. او در ویدئویی که در پروفایل شخصی خود منتشر کرده بود، اظهاراتی داشت: “با سلام و احترام به هواداران فوتبال، به ویژه هواداران سپاهان، مردم خوب اصفهان و همچنین طرفداران ذوب‌آهن. از شما بابت نگاه‌های محبت‌آمیزتان سپاسگزارم. پیام‌های پر از عشق و مهرتان را دریافت کردم.”

سپس او افزود: “اخباری را اخیراً در فضای مجازی دیدم که به انتشار پیدا می‌کند. من هیچگاه هیچگونه محدودیتی برای کار در هیچ باشگاهی ندارم؛ نه تنها در سپاهان بلکه در هیچ تیم دیگری. اطلاعات مورد نیاز برای من قبلاً در یک تیم دیگر بررسی شده بود و تایید شد که می‌توانم در هر تیمی که بخواهم فعالیت کنم، حضور داشته باشم.”

آذری در پایان اظهار کرد: “خواهش می‌کنم به شایعات توجه نکنید و اگر امکان دارد و خدا بخواهد، به فوتبال باز خواهم گشت. اینکه تنها چیزی که بیان کردم، این است که در حال حاضر اولویت من خانواده‌ام است. اما به زودی مشکلات پزشکی همسرم حل خواهد شد و در زمان مناسب، به کنار شما خواهم آمد.”

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)