آرسنال با یه استراحت کوتاه دوباره صدرنشین میشود!

اخبار دنیای فوتبال

مارتین اودگارد، کاپیتان آرسنال، عاملیت رشد تیمش در سال 2024 را تبیین کرد و انتقاد کرد که آنها فقط به استراحت نیاز داشتند.

اودگارد به عنوان عامل اصلی پیشرفت آرسنال در سال 2024، موفقیت تیم در لیگ برتر را تحلیل کرد. تیم در طول سال 2024 به عنوان یکی از برترین تیم‌های لیگ برتر حضور داشته است، با این حال، در سال جدید میلادی تنها چهار گل به ثمر رسانده‌اند.

تیم در ماه دسامبر نتایج ضعیفی را تجربه کرده بود و فرصت کمتری نسبت به منچسترسیتی و لیورپول برای قهرمانی داشته‌اند، اما نتایج اخیر باعث شده تا دوباره به رتبه اول جدول صعود کنند.

در گفتگو با “من این بلیزرز”، اودگارد اظهار کرد: “فکر نمی‌کنم که چیز خاصی وجود داشته باشد، اما گاهی اوقات فقط به استراحت و برنامه‌ریزی مجدد نیاز دارید. همانطور که گفتید، ما قبل از کریسمس با مشکلاتی مواجه بودیم. فکر می‌کنم همه ما نیاز داشتیم که کمی تنفس کنیم، استراحت کنیم و دوباره به کار بپردازیم. ما با انرژی و آماده برگشتیم و عملکردمان پس از آن بهبود یافت.”

تیم در ژانویه به دبی سفر کرد و در آنجا تمرینات را در هوای گرم انجام دادند تا برای نیمه دوم فصل آماده شوند. این آماده‌سازی موثر بوده است زیرا تیم اکنون به رهبری میکل آرتتا صاحب رتبه اول جدول است.

اودگارد درباره ارتباط خود با میکل آرتتا اظهار کرد: “فکر می‌کنم که در بازی‌های ما موارد زیادی در حال اتفاق افتادن است. ترفندهای تاکتیکی کوچکی وجود دارد و من فقط سعی می‌کنم با سرمربی صحبت کنم، اطلاعات را به دست آورم و سپس آنها را در زمین اجرا کنیم.”

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)