آغاز شدن مذاکرات اینتر با طارمی!

اخبار دنیای فوتبال

به نظر می‌رسد باشگاه اینتر مذاکرات خود را برای جلب مهدی طارمی با نمایندگان این بازیکن آغاز کرده است.

بر اساس گزارشات ایتالیا، اینتر در این هفته با یک واسطه دیدار کرد تا مهدی طارمی، مهاجم تیم پورتو را به عنوان یک بازیکن آزاد به ایتالیا جلب کند.

این مهاجم نوک در تابستان گذشته در حال مذاکرات برای انتقال به اینتر بود، اما تاکنون اینتر و میلان برای برآورده کردن خواسته‌های بازیکن و باشگاهشان آماده نبوده‌اند تا مذاکرات بدون نتیجه به پایان برسد.

طارمی هنوز قصد امضای قرارداد جدیدی با تیم پورتو را ندارد، بنابراین در حال حاضر خود را در آینده به‌عنوان یک بازیکن آزاد می‌بیند. بر اساس گزارشات رسانه‌های ایتالیایی، نمایندگان طارمی در چند روز گذشته در باشگاه اینتر در میلان مشاهده شده‌اند.

به گفته گزارش‌ها، اینتر تمایل دارد تا هر چه زودتر تصمیم خود را درباره انتقال طارمی اعلام کند. این انتقال قرار بود در تابستان گذشته انجام شود، اما با توجه به رقابتی که از سوی باشگاه‌های دیگر برای جذب طارمی وجود دارد، همه چیز پیچیده شده است.

طارمی در حال حاضر در کنار تیم ملی ایران حضور دارد و قرار است در جام ملت‌های آسیا شرکت کند. این مهاجم ایرانی در ۳۲ سالگی خود را در ماه جولای جشن می‌گیرد. وی در ۲۴ بازی در تمام رقابت‌ها برای تیم پورتو در این فصل، ۶ گل و ۴ پاس گل ثبت کرده است.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)