آلبا : باشگاه بارسلون را ترک نخواهم کرد چون از این تیم راضی هستم

اخبار دنیای فوتبال

جوردی آلبا ستاره درخشان بارسا که مدتی شایعادتی مبنی بر ترک او از این تیم بر سرزبانها است ، اعلام کرد تا پایان قراردادش در این باشگاه حضور خواهد داشت و این تیم را ترک نخواهد کرد .

جوری البا که از بازیکنان باسابقه این باشگاه می باشد در فصل جاری بیشتر نیمکت نشین بوده و کمتر در بازیهای این فصل بعنوان بازیکن ثابت در میدان بوده ،  مربی این تیم ترجیح داده که الگس بالده را بجای او در زمین داشته باشد .

نیمکت نشینی او در بازی های اخیر و به دنبال آن نارضایتی این بازیکن این شایعه را ایجاد کرده که  او تمایل به جدایی از بارسا را دارد .

جوردی آلبا این بازیکن اسپانیایی تنها در 9 بازی از بیست بازی لالیگاه بارسا ، در میدان بوده اما همچنان مصمم است علی الرغم شایعات ، تا پایان قرارداد در باشگاه بارسلون بماند .

این مدافع چپ بارسا در یک مصاحبه اعلام کرد ، تا ماه ژوین که زمان پایان قراردادم است حتی اگر دستمزدم را هم کم کنند درباشگاه خواهم ماند ولی چنانچه احساس کنم که نمی توانم از باشگاهم دفاع کنم یقینا تیم را ترک خواهم کرد.

این مدافع اسپانیایی در ادامه گفت : تغذیه و شرایط جسمانی برای یک بازیکن بسیار مهم می باشد و من برای این منظور یک متخصص تغذیه استخدام کردم که خیلی کمکم کرد و همین موضوع باعث شد که من بیشتر مراقب خودم باشم و بتوانم شرایط جسمانی خود را در وضعیت مطلوبی نگه دارم . در ادامه مصاحبه در خصوص رابطه اش با ” ژاوی” گفت طبیعی است که رابطه من با او در زمانیکه یک بازیکن بود و حالا که یک مربی می باشد فرق کرده ولی در عین حال ما همچنان یک رابطه خوبی با هم داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)