آیا شایعه بازگشت رونالدو به رئال مادرید واقعیت دارد؟!

اخبار دنیای فوتبال

رئال مادرید علاقه ای به بازگشت رونالدو به تیمش ندارد و شایعات باز گشتن او حقیقت ندارد.

حضور رونالدو در کمپ تمرینی رئال مادرید باعث ایجاد شایعاتی درباره احتمال بازگشت کریستیانو به رئال مادرید شده است. رابطه ای که کریستیانو رونالدو با مدیران باشگاه رئال مادرید دارد بسیار خوب است و حضورش در مادرید به او حس در خانه خود بودن را میدهد. مدیران باشگاه بدون هیچ شکی به رونالدو اجازه تمرین دادند و از دیدن این بازیکن رضایت خود را بروز دادند. فلورنتینو پرز به کریستیانو رونالدو گفته که رئال مادرید خانه اوست و او می تواند هر زمان که بخواهد با تمام امکاناتی که در این باشگاه وجود دارد تمرین کند. تعداد زیادی از حاضران در والدبباس پس از دیدن بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید بسیار متعجب شدند، اما قرار نیست بازگشتی اتفاق بیوفتد.

البته خود رونالدو با کمترین دستمزد نیز دوست دارد به رئال مادرید بازگردد، اما باشگاه به این بازیکن گفته که در حال حاضر کریم بنزما و وینیسیوس جونیور را دارد و حاضر به خدمت گرفتن بازیکنی 37 ساله در تیمش نیست.

به هر حال رونالدو در حال حاضر بازیکن آزادی بوده و حالا حالاها قصد به تمرین کردن تا پایان جام جهانی را دارد تا خود را آماده کند. رونالدو در انتظار توافق با تیم جدید و امضای قرارداد بوده تا در نیم فصل دوم دوباره به زمین برود. رونالدو خواسته که دوباره به رئال مادرید بازگردد و منتظر شنیدن ایده باشگاه باشد، اما در این زمان به نظر می رسد قرار نیست که این اتفاق رخ بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)