احتمال دوری طولان مدت فن دایک شوک بزرگی برای لیورپول است!

اخبار دنیای فوتبال

طبق گفته منابع نزدیک به باشگاه لیورپول، حال ویرژیل فن دایک بدتر از پز است که تصور میشود و امکان دارد برا چند هفته دور از چشم ها باشد.

ویرژیل فن‌دایک به شکلی که لیورپول نیمه اول بازی با برنتفورد را با شکست 2-0 به تمام کرده بود، تعویض شد. یورگن کلوپ در آخر این دیدار گفت که مشکل همسترینگ او دلیل تعویض مدافع هلندی تیمش شده بود.

شاگردان کلوپ در نیمه اول دیدار با برنتفورد نمایش نه چندان خوبی داشتند. آنها ابتدا با گل به خودی کوناته دروازه خود را باز کردند و گل دوم یوآن ویسا به دروازشان وارد کرد. آنها در نیمه دوم هم کاری انجام ندادند و در آخر با با نتیجه 3-1، سال جدید را آغاز کردند. و حالا نگرانی بزرگ آنها مصدومیت مدافع هلندیشان است.

در حالی که انتظار میرفت مشکل فن دایک جدی نیست و او میتواند با دو یا سه هفته ریکاوری به بازی برگردد، امروز رسانه های انگلیسی منتشر کردند که آزمایش ها نتایج اولیه خوبی نداشته و ستاره هلندی امکان دارد چند ماه از میادین دور بماند. قرار است که تست های آخریه امروز یا فردا انجام شوند و سپس میزان دوری فن دایک به طور دقیق مشخص خواهد شد.

لیورپول 50 روز دیگر باید در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید قرار بگیرد و غیبت فن دایک می تواند برای قرمزها بدترین اتفاق باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)