استادیوم Khalifa International قطر جام جهانی 2022

استادیوم Khalifa International قطر جام جهانی 2022

در این مقاله به بررسی ورزشگاه Khalifa International برای قطر جام جهانی 2022 میپردازیم. این ورزشگاه بازسازی شده و با شعار یک اسطوره ورزشی دوباره انرژی گرفت آماده برگزاری مسابقات جام جهانی است. ظرفیت این ورزشگاه ۴۰ هزار نفر می باشد.

استادیوم بین المللی خلیفه از زمان افتتاحش در سال 1976 میزبان لیست بلند بالایی از رویدادهای ورزشی مهم بوده است. در واقع به ندرت در قطر از فوتبال یا دو و میدانی بدون اشاره به این مکان نام برده می شود. طبیعتاً، استادیوم برای جام جهانی 2022 به عنوان پاداشی برای خدمات طولانی مدت خود، بازسازی کاملی دریافت کرد. با بازگشایی در می 2017، میزبان فینال امیر کاپ – رویداد فوتبال باشگاهی نزدیک به قلب همه قطری ها بود.

ستادیوم Khalifa International قطر

طاق های دوتایی باشکوه استادیوم همیشه قابل تشخیص ترین ویژگی آن بود. اینها دست نخورده باقی می مانند – اما اکنون دارای یک سایبان گسترده هستند که در زیر آنها کشیده شده است. این سیستم خنک کننده استادیوم را تکمیل می کند تا دمای مناسبی را برای بازیکنان و هواداران حفظ کند.

طبقه جدید 12000 صندلی اضافه شده است، در حالی که نور دیجیتال و نمای مدرن درخشش جدیدی را به این استادیم قدیمی بخشیده است. این مکان با برگزاری مسابقات جام خلیج عربی، جام جهانی باشگاه‌های فیفا و مسابقات قهرمانی دو و میدانی جهانی IAAF، آماده است تا جهان را به عنوان بخشی از بزرگترین نمایش فوتبال روی زمین یعنی جام جهانی هیجان‌زده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)