استادیوم Stadium 974 قطر جام جهانی 2022

استادیوم Stadium 974 قطر جام جهانی 2022

استادیوم 974 در کشور قطر برای جام جهانی 2022 با شعار نوآوری در قلب همه چیز ساخته شده است. ظرفیت این استادیوم هم چهل هزار نفر است. معماری این استادیوم یک پیروزی بزرگ برای نوآوری و پایداری می باشد. استادیوم 974 حتی قبل از اولین بازی خود تاریخ ساز شد. این استادیوم که به طور کامل از کانتینرهای حمل و نقل و فولاد مدولار ساخته شده است، اولین استادیوم فوتبال سرپوشیده کاملاً جداشدنی است که نشان دهنده تعهد قطر به پایداری مقرون به صرفه و طراحی جسورانه است.

استادیوم Stadium 974

این مکان منحصربه‌فرد ادای احترام به سنت دیرینه قطر در تجارت و دریانوردی در سراسر جهان است. نه تنها 974 کد شماره گیری بین المللی قطر است، بلکه تعداد دقیق کانتینرهای حمل و نقل مورد استفاده در ساخت و ساز نیز می باشد. طرفداران Stadium 974 که در منطقه کنار بندر و در منظره شهری ساحلی دوحه قرار دارد، نسیم خنکی را که از خلیج عربی می‌پیچد، احساس می‌کنند.

پس از پایان مسابقات، کانتینرها و ساختار فوق العاده مورد استفاده مجدد قرار خواهند گرفت. یک توسعه ساحلی با امکانات شگفت‌انگیز برای جامعه محلی و همچنین یک مرکز پویا برای کسب و کار زنده خواهد شد. این مفهوم جدید در توسعه سالن تضمین می کند که اگرچه حضور فیزیکی استادیوم 974 ممکن است موقتی باشد، میراث آن جاودانه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)