افت بنزما ، کریم بازیکن فصل قبل نیست

اخبار دنیای فوتبال

در یک بررسی اجمالی مشاهده شده که کریم بنزما نسبت به فصل قبل  ، کاهش محسوسی دربازیهای خود چه از لحاظ گلزنی و چه پاسکاری داشته است .

بنا به گزارش  ” ورزش سه ” با توجه به سابق بازی های قبلی رئال مادرید ، در بازی باحریف پیش روی خود ” اوساسونا ” انتظار بود با توجه به بازگشت کریم بنزما به زمین بازی پس از سه هفته مصدومیت ، پیروز میدان باشد که نتیجه بازی با تساوی دو تیم به پایان رسید . رئال مادرید که به دو برد بازی دیگر نیاز داشت تا هر 9 بازی این فصل را با پیروزی پشت سر بگذارد و به رکورد دهه شصد خود برسد ، در نهایت با تساوی یک بر یک زمین بازی را ترک کرد . رئال مادرید با گل وینیسیوس در دقیقه 44 پیش افتاد ولی در ابتدای نیمه دوم گل مساوی را دریافت کرد در دقیقه 75 موفق شد که یک ضربه پنالتی از حریف بگیرد که متاسفانه کریم بنزما نتوانست از این موقعیت طلایی به نفع تیم خود استفاده نماید و ضربه به تیر دروازه اصابت کرد. تیم اوساسونا که در دقایق آخر بازی ، ده نفر به کاربازی خود ادامه می داد ، میزبان بازهم نتوانست از این موقعیت استفاده نماید .

کریم بنزما در فصل گذشته توانسته بود هشت گل بزند و هفت پاس گل فراهم نماید آما در این فصل از بازی های لیگ تنها به 4 گل و یک پاس گل تا اینجا اکتفا نموده است که در مقایسه با فصل گذشته نتیجه چندان مطلوبی به نظر نمی رسد .

آمار نشان می دهد که کریم بنزما تا به اینجای فصل پیش رو ، 23.5 درصد گل های رئال را زده و در 29.5 درصد گل های تیمش نقش داشته است ولی در فصل گذشته این آمار نشان می دهد که 36.4 درصد گل های تیمش متعلق به او بوده و68.3 درصد در گل های تیمش تاثیر گدار بود است ضمن اینکه در فصل گذشته موفق شد که با 44 گل زده و 15 پاس گل ، آقای گل لالیگا و لیگ قهرمانان بشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)