افت بی سابقه چلسی ” چه بلایی سر تیمت آمد پاتر؟

اخبار دنیای فوتبال

در هفته های اخیر باشگاه علی الرغم شروع خوب ،  متاسفانه عملکرد خوبی از خود نشان نداد .

بنا به گزارش ” ورزش سه ” تیم چلسی در فصل جاری با توجه شروع درادامه نتایج صعیفی از خود نشان داد ، طوریکه  تادبولی مالک باشگاه تصمیم به برکناری توماس دخل نمود و این سرمربی موفق المانی را پس از 19 ماه از باشگاه اخراج نمود .

پس از بر کناری توماس دخل ، باشگاه با گراهام پاتر (سرمربی برایتون) به توافق رسید . گراهام پاتر موفق شد در مدت زمانی کوتاهی شرایط را بگونه ای تغییر داد  که این تیم علی الرغم اینکه در دو بازی اول تنها یک امتیاز گرفته بود ، با موفقیت . با کسب عنوان صدرنشینی به دوره بعد لیگ قهرمانان صعود کرد.  ضمن اینکه این باشگاه در لیگ برتر هم پیروزی های خوبی کسب کردو به رده های بالای جدول صعود کرد.

اما چلسی متاسفانه بار دیگر دچار افت شدید شد طوری که درلیگ برتردر دو بازی اخیر از دو تیم ارسنال و برایتون شکست خورد . در واقع این تیم در جهار بازی اخیر که می توانست صاب 12 امتیاز شود تنها دو امتیاز کسب کرد و چندان که در زمین خود هم  نمایش خوبی از خود نشان نداد.

حریفان چلسی در این دو دیدار اخیر کاملا نسبت به این تیم برتر داشته و 23 فرصت گلزنی ایجاد کردند . چلسی با سرمربی گری توماس توخل هیچگاه در دو بازی متوالی در لیگ برتر بازنده نبود و این رویداد اتقاق بسیار نادری را برای این تیم رقم زد .

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)