افشاریان : اعتراض شدید من  به سمیعی سخن گوی تیم استقلال

اخبار دنیای فوتبال

آقای افشاریان در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت از این ناراحتم چرا اقای سمیعی ما را متهم به تبانی می کند و درخواست شنود تلفنی داوران با خانواده های خود را کرده .

بنا به گزارش ” ورزش سه ” اعتراضات شدید الحن فرشید سمیعی به داوری آقای حاج احمدی در بازی استقلال – فولاد ، واکنش تند خداداد افشاریان ، رییس کمیته داوران را به دنبال داشت .

رییس کمیته داوران در یک گفتگو با برنامه فوتبال برتر اشاره کرد ؛ برخورد نامتعارف آقای سمیعی با آقای حاج احمدی مرا بسیار متعجب نمود ایشان با چه منطق و استدلالی داوری داوران ما را به چالش می کشاند  و در خواست شنود تلفنی داوران را با خانواده های انها را دارند متاسفم از اینکه ایشان به خاطر اینکه تحت فشار هواداران خود است اینچنین به داروران حمله می کند و شرم دارم از اینکه در باره صحبتهای ایشان حرف بزنم . آقای افشاریان در ادامه گقتنند : قظاوت در مورد عملکرد داوران به عهده ما است واگر داوری در بازی اشتباهاحکمی دهد که معمولا این اشتباهات طبیعی است ، ما تذکرات لازمه را به داور مربوطه خواهیم داد وداوری که اشتباه کرده است خودش تاوان اشتباهش را خواهد داد و برای آقای سمیعی واقعا متاسف هستم که بی محابا و بدون استدلال و منطق به داوران حمله می کنند . ایشان متذکر شد که اگر قرار است تلفنی شنود شود باید شخص شما شنود شود که ببیند در تیم استقلال چه خبر است در ادامه خطاب به سمیعی گفت “شما مستاجر فوتبال هستید ، استقلال مثل ماشین است و شما آخر ایستادی و هر لحظه ممکن است پیاده شوی و پس از آن چه کسی جواب این ماشین را خواهد داد .

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)