امادگی تیم مس رفسنجان در مقابل تیم پرسپولیس

اخبار دنیای فوتبال

تیم مس رفسنجان با مربیگری محمد ربیعی پس از پیروزی در مقابل تراکتورسازی ، خود را در رویارویی با تیم پرسپولیس آماده می کنند .

بنا به گزازش ” ورزش سه ” در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر ، شاگردان محمد ربیعی توانستند  با کسب امتیاز در بازی های اخیر ، تنها با سه امتیاز کمتر خود را به صدر جدول نزدیک نمایند . هر چند برای تیم های مدعیی قهرمانی نظیر پرسپولیس ، فولاد خوزستان و سپاهان بازی های اخیر چندان مطلوب نبود و لی برای دوتیم گل کهر سیرجان و مس رفسنجان شرایط بسیار خوب پیش رفت .در آخرین دیدار نارنجی پوشان برابر تراکتور سازی ، این تیم موفق شد با کسب سه امتیاز در مقابل حریف شرایط خورد را در جهت رسیدن به صدر جدول تثبیت نماید . شاگردان محمد ربیعی تنها با اختلاف یک گل به برتری رسیدند و سه امتیاز کسب کردند .

محمد ربیعی با وجود داشتن زمین اختصاصی در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران ، در صدد است که جهت آماده نمودن تیمش در مقابل پرسپولیس ، تمرینات قبل از مسابقه را در رفسنجان انجام دهد و یک روز قبل از بازی به تهران برود . با وجود اینکه تیم پرسپولیس این روز ها از شرایط خوبی برخوردار نیست ولی در تلاش است در بازی مقابل مس با پیروزی زمین بازی را ترک نماید . پرسپولیس روز پنجشنبه از ساعت هفده در ورزشگاه آزادی در مقابل مس رفسنجان قرار خواهد گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)