بارسا می‌خواهد هدف رئال را ازش بگیرد!‏

اخبار دنیای فوتبال

موندو دپورتیوو اعلام کرده که آلفونسو دیویس، مدیر برنامه‌های تیم بایرن مونیخ و همچنین ستاره این تیم، یک روز پس از دیدار با مدیران بایرن مونیخ، دیداری با مدیر ورزشی تیم بارسلونا داشته است.

قرارداد آلونسو دیویس، مدافع کانادایی بایرن مونیخ، در سال آینده به پایان می‌رسد، اما تا کنون او به تمدید قرارداد خود علاقه‌ای نشان نداده و به همین دلیل شایعاتی درباره آینده او به گوش می‌رسد.

دیویس به عنوان یکی از بهترین دفاع‌چپ‌های جهان شناخته می‌شود و اخیراً شایعاتی درباره تلاش رئال مادرید برای جلب او مطرح شده است.

موندو دپورتیوو امروز این شایعات را تایید کرده و ادعا کرده که مدیر برنامه‌های دیویس در روزهای گذشته به اسپانیا سفر کرده و با حضور در مادرید با مدیران رئال مادرید درباره او مذاکره کرده است.

در ادامه، این روزنامه ادعا کرده که بعد از مذاکره با رئال مادرید، مدیر برنامه‌های آلونسو دیویس به شهر بارسلونا رفته و جلسه‌ای چند ساعته با دکو، مدیر ورزشی بارسا، داشته است.

با توجه به اینکه قرارداد مارکوس آلونسو در حال پایان است، بارسلونا به دنبال تقویت تیم در پست دفاع چپ است. جذب آلفونسو دیویس می‌تواند به آن‌ها کمک کند و همچنین افزایش محبوبیت دکو به عنوان مدیری که هدف‌های رئال را به بارسلونا منتقل می‌کند، ممکن است.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)