با نفرین آرتتا نیوکسل نابود شد!

اخبار دنیای فوتبال

نیوکسل امروز در یک بازی تلخ، به نتیجه ۲-۰ مقابل بورنموث مغلوب شد و علاوه‌بر اینکه دومین باخت متوالی خود را تجربه کرد، ستاره تیمش را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد. در هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس، نیوکسل مقابل بورنموث قرار گرفت. در صورت پیروزی، تیم ادی هاو به ۲۳ امتیاز رسیده و به فاصله سه امتیازی از تاتنهام که در رده سوم قرار داشت، می‌رسیدند.

تیم نتوانست در نیمه اول به گل برسد. اتفاق مهم این نیمه، مصدومیت میگل آلمیرون، ستاره تیم ادی هاو بود. او در دقیقه ۳۰ به علت مشکل همسترینگ روی زمین افتاد و پس از معاینه توسط کادر پزشکی زمین را ترک کرد تا این بازیکن نیز به لیست غایبان نیوکسل اضافه شود. در حال حاضر، آنها الکساندر ایساک، کالوم ویلسون، دنیل برن، الیوت اندرسون، هاروی بارنز، جیکوب مورفی، مت تارگت، اسون بوتمن و میگل آلمیرون را به دلیل مصدومیت و ساندرو تونالی را به علت محرومیت در اختیار ندارند.

در ادامه اتفاق خاص دیگری رخ نداد و بازی با نتیجه ۲-۰ به اتمام رسید. این نتیجه باعث شد تا نیوکسل دومین باخت متوالی خود را تجربه کند. هفته گذشته پس از پیروزی جنجالی برابر آرسنال در چمپیونز لیگ، به دورتموند باختند و امروز هم مقابل بورنموث با شکست مواجه شدند.

منبع: varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)