با وجود حذف زود هنگام : درخواست فراوان برای پیراهن پارسا

اخبار دنیای فوتبال

علی الرغم  حذف این تیم باشگاهی از لیگ قهرمانان وعصبانیت هواداران آن ، درخواست خرید پیراهن این باشگاه روند صعودی داشته است .

بنا به گزارش ” ورزش سه”  حذف با شگاه بارسلون از لیگ قهرمانان اروپا و ناراحتی و عصبانیت هواداران آن  از این اتفاق ، از شهر بارسلون خبر رسید که فروشگاه های عرصه کننده پیراهن این باشگاه به دلیل کسرت تقاضا متاسفانه با کمبود عرصه مواجهه شده است .

بنا به اعلام روزنامه موندو ، باشگاه از اینکه هواداران این تیم نمی توانند پیراهن محبوب باشگاه ه خود را خریداری کنند ، ناراضی است  که شاید دلیل اصلی  این نارضایتی این است که یکی از منابع مهم تامین مالی این باشگاه از فروش این پیراهن ها است. در ادامه این گزارش می گوید : شاید علت اصلی کمبود این پیراهن می تواند دو دلیل داشته باشد .

دلیل اول دیر هنگاه اعلام شدن قرار داداسپانسری این باشگاه  بااسپاتیفای در ماه اوریل بود.چرا که قبل از آن پیراهن های تولیدی  توسط نایک با آرم تبلیغاتی راکون بود که کسی تمایل به خرید آن نداشت و لازم بود که پیراهن ها با لوگوی اسپاتیفای تولید میشد. اما دلیل دوم ، رفع محدودیت های کرونایی و بازگشت توریست ها به شهر بارسلون بود که درخواست خرید را افزایش داد . در نتیج این دو موضوع ،  سبب کمبود عرصه پیراهن به مشتریان و متغاضیان آن شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)