بیرانوند: بین 2 نیمه قلعه نویی گفت بهتون افتخار میکنم!

جام ملت های آسیا

دروازه‌بان تیم ملی اعلام کرد که در حالت ذهنی بسیار قوی بودند و معتقد بودند که می‌توانند در مقابل ژاپن پیروز شوند.

پس از پیروزی چشمگیر مقابل ژاپن در یک چهارم نهایی جام جهانی، علیرضا بیرانوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: “آقای قلعه نویی بین دو نیمه به ما گفت که این یکی از بهترین بازی‌های تیم ملی بوده و به ما افتخار می‌کند. در حالی که ما یک گل عقب بودیم، این سخنان باعث تعجب ما شد و سوالی در ذهنمان ایجاد شد که چرا ما که یک گل خورده‌ایم، این اظهارات را می‌کند؟”

بیرانوند توضیح داد: “ما به خصوص پس از گلی که از سوی ژاپن خوردیم، فشار زیادی بر تیم حریف ایجاد کردیم و این باعث شد تا در رختکن به این نتیجه برسیم که می‌توانیم پیروز شویم.”

دروازه‌بان تیم ملی در بخش دیگری از مصاحبه افزود: “ما در لحظه‌ای که گل مساوی زدیم، عقب نیفتادیم و این برای من شگفت‌انگیز بود. شاید تیم‌های دیگر از نام ژاپن و اجرای این تیم ترسیده باشند. این واقعاً عجیب بود، اما ما کاری انجام دادیم که بسیار لذت‌بخش بود، چرا که بسیاری از افراد فکر نمی‌کردند ما بتوانیم موفق شویم، هر چند بعد از این پیروزی نباید خود را راحت کنیم.”

درباره احتمال رسیدن تیم ملی به فینال جام ملت‌ها، بیرانوند اظهار کرد: “وقتی وارد قطر شدم، همه پیام می‌دادند و می‌پرسیدند کی برمی‌گردی؟ من پاسخ دادم که ما در تاریخ 22 بهمن برمی‌گردیم و در ایران حضور داریم. این پیام‌ها هنوز در گوشی‌تلفنم باقی مانده و برای هر کسی که این سوال را می‌پرسد، ارسال می‌شود.”

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)