تاج: نیم ساعت پیش از AFC خبر خوبی بدستم رسید!

اخبار دنیای فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد: با شنیدن خبر رفع تعلیق امروز، خوشحال شدم ولی از آن طرف این خبر باعث مشود که مسئولیت فدراسیون فوتبال بسیار زیاد شود.

مهدی تاج  در حاشیه بازدید از اولین زمین چمن هیبریدی در جزیره کیش در رابطه رفع تعلیق رسمی کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعلام کرد: ما قبلا درباره این موضوع گفته بودیم اما کنفدراسیون آن زمان به صورت رسمی اعلام نکرد.خوشبختانه نیم ساعت پیش، رفع تعلیق کمیته صدور مجوز ایران VH از سمت AFC به ورت رسمی اعلام شد.

وی در ادامه اعلام کرد: این یک خبر عالی برای فوتبال کشور است.از ابتدا به دنبال آن بودیم که به واقیعت تبدیل شود که خوشبختانه این اتفاق انجام شد. بحث دیگر در باره این موضوع که در اطلاعیه کنفدراسیون گفته نشد، این است که اگر این بار فدراسیون فوتبال مانند قبل مشمول سندسازی برای باشگاه‌ها در بحث صدور مجوز شود، این بار خود فدراسیون فوتبال تعلیق می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در اخر اعلام کرد: در آن شرایط فدراسیون دیگر قادر به انجام فعالیت بین‌المللی نیست. خبر رفع تعلیق امروز، خبر خوبی بود اما در همین حال مسئولیت فدراسیون فوتبال را از امروز بسیار زیاد خواهد کرد که در اعطا و صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها باید دقت زیادی بکند تا اتفاقی پیش نیاید. اعضای کمیته بدوی و استیناف اعلام شده‌اند و آنها باید حواس جمع باشند تا این اتفاق به درستی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)