تشکیل پرونده دادن فیفا علیه تیم آرژانتین!

اخبار دنیای فوتبال

تحقیقات فیفا در باره بی‌نظمی های بازیکنان تیم ملی آرژانتین بعد از بدست آوردن جام جهانی 2022 آغاز شده و برای این تیم تشکیل پرونده داد.

فیفا در بیانیه‌ای از شروع تحقیقات برای مشخص شدن آنچه بعد از فینال جام جهانی 2022 و در مراسم واگذاری جوایز قهرمانی تیم ملی آرژانتین اتفاق افتاد، خبر داد. کمیته انضباطی فیفا به دلیل نقض احتمالی مواد 11 (رفتار نادرست و نقض اصول بازی جوانمردانه) و 12 قانون انضباطی فیفا (سوءرفتار بازیکنان و مسئولان) از سمت آرژانتینی‌ها تحقیقاتی را شروع کرد. 

در این بیانیه، فیفا قبول دارد که آلبی سلسته به دلیل رفتار اشتباه و مواقعی توهین‌آمیز بازیکنانش و نقض بازی جوانمردانه مرتکب جرمی شده است. در این بیانیه اعلام شده است که اگر فدراسیون فوتبال آرژانتین معذرت خواهی کند، در رقم نهایی جریمه تاثیر مثبتی دارد. احتمالا یکی از موارد تحقیقی فیفا درباره رفتار دیبو مارتینز بعد از دریافت جایزه دستکش طلایی بوده که بسیاری واکنش های منفی داشت.

در جام جهانی تیم آلمان هم قطر 10هزار فرانک سوئیس به دلیل نقض مقررات ماده 44 آیین‌نامه جام جهانی جریمه شد. جریمه در نظر گرفته شده برای آلبی سلسته ممکن است چهار برابر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)