تغییر کردن نظر ژاوی: این ستاره در ترکیب جایی ندارد!

اخبار دنیای فوتبال

نمایش‌های اخیر ژول کنده باعث نشستن او در نیمکت بارسلونا شده است.

ژول کنده یکی از موردعلاقه‌های دفاعی ژاوی هرناندز در بارسلونا بوده است. ژاوی در مصاحبه‌های خود چندین بار کنده را به عنوان یک مدافع با کیفیت بسیار بالا توصیف کرده است.

یکی از ویژگی‌های مثبت مدافع فرانسوی بارسلونا، توانایی او در بازی در دو موقعیت دفاعی وسط و راست است که او را قادر به ایفای نقش مؤثر در هر دو نقطه ترکیب می‌سازد.

اگرچه پست اصلی او مدافع مرکزی است، ژاوی تصمیم گرفته که او را در جای دفاع راست قرار دهد و کنده نیز در این پست عملکرد قابل توجهی ارائه داده است. با این حال، تعدادی از نقدها به او متعلق به عدم حضور او در وسط دفاع بوده است.

همه چیز با آسیب‌دیدگی اخیر کنده دگرگون شد. در بازگشت از آسیب‌دیدگی، او قادر به نشان دادن عملکرد مؤثری در تیم نبود و این منجر به ترک ترکیب اصلی شد. ژاوی، که او را بسیار تحسین می‌کرد، به تدریج به فکر حذف او از ترکیب اصلی افتاد.

یکی از عدم رضایتی‌های کنده مربوط به بازی در جای دفاع راست است. او در پایان فصل گذشته در گفت‌و‌گوی مستقیم با ژاوی اعلام کرده است که بازی در این موقعیت را انکار نمی‌کند، اما احساس می‌کند که در وسط دفاع میانی می‌تواند به تیم بیشتر کمک کند.

کنده در این فصل نیز چندین بار این مسئله را به‌صورت غیرمستقیم اشاره کرده است، اما پس از آسیب‌دیدگی در تمرینات قادر به نمایش عملکرد مناسب نشد و در نهایت به نیمکت رفت. با توجه به نیاز بارسلونا به فروش بازیکنان با درآمد، او ممکن است به عنوان یک گزینه برای فروش در نظر گرفته شود.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)