تنها کسی که توانایه مهار کردن امباپه را دارد!

اخبار دنیای فوتبال

گری لینه‌کر، ستاره سابق تیم ملی انگلیس و مجری مشهور فعلی، اعتقاد دارد که کایل واکر تنها مدافعی است که تواناییه مهار کرد کیلیان امباپه را دارد.

 تیم ملی انگلیس با کسب هفت امتیاز و به عنوان صدرنشین از گروه خود توانست صعود کند و فردا در یک هشتم نهایی به مبارزه با سنگال خواهد رفت. برنده این بازی به مصاف پیروز بازی فرانسه-لهستان خواهد رفت و خیلیا اعتقاد دارند که در این مرحله جدال فرانسه-انگلیس را خواهیم دید. دیداری که مثل یک فینال زودهنگام است.

انگلیسی ها خود را در یک چهارم نهایی تصور میکنند و معتقدند فرانسه برای عبور از لهستان دشواریه زیادی نخواهد داشت. گری لینه‌کر یکی از کسانی است که دیدار انگلیس-فرانسه را در یک چهارم نهایی بازگو میکند. نگرانیه او کیلیان امباپه است و او را تنها شانس برد فرانسه می داند. لینه‌کر به بی بی سی گفت:«امباپه عالی است. او تا به اینجا سه گل زده و در سال های اخیر روز به روز رشد عالی داشته. مهار او یکی از بزرگترین چالش ها برای همه تیم هاست. اعتقاد دارم که در حال حاضر کایل واکر تنها دفاع راست دنیاست که میتواند امباپه را مهار کند. اگر انگلیس و فرانسه به یک چهارم نهایی برسند، تنها امید ما واکر خواهد بود.»

واکر که در عضویت باشگاه منچسترسیتی قرار دارد، و به دلیل مصدومیت در بازی اول انگلیس مقابل ایران بازی نکرد. مقابل آمریکا نیمکت‌نشین بود و در بازی سوم مقابل ولز 57 دقیقه در میدان بازی حضور داشت. به نظر می رسد او با رفع کامل مصدومیت، فردا برابر سنگال بازی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)