تهدید شدن نیمار توسط برزیل!

اخبار دنیای فوتبال

در حالیکه نیمار تا پایان فصل باید با مصدومیت رباط صلیبی دست و پنجه نرم کند، سرمربی برزیل اعلام کرد که بازگشت او به تیم ملی تضمین‌شده نخواهد بود.

دوریوال جونیور، سرمربی تیم ملی برزیل، امروز هشداری جدی به نیمار داد و به او یادآوری کرد که اسم بزرگش تنها به تنهایی کافی نیست تا بازگشت او به تیم ملی را تضمین کند. وی بیان کرد که بعد از مصدومیت، نیمار تنها در صورتی پیراهن سلسائو را به تن خواهد کرد که از هر نظر آماده باشد.

نیمار در ماه اکتبر در حالیکه برای شرکت در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ با تیم ملی کشورش همراه شده بود، با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و مجبور به جراحی شد. او امیدوار بود که بتواند در کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۴ بازی کند، اما پزشک تیم ملی برزیل اعلام کرد که او قطعاً قادر به حضور در این تورنمنت نیست.

تصاویری اخیراً از نیمار منتشر شده که نگرانی‌های باشگاه او، الهلال، و تیم ملی برزیل را برانگیخته است، زیرا ظاهراً او افزایش وزن قابل توجهی پیدا کرده است. به همین دلیل است که سرمربی برزیل امروز به او یادآوری کرد که بعد از بهبود مصدومیتش تنها زمانی به تیم ملی برمی‌گردد که از نظر بدنی و ذهنی آمادگی کامل داشته باشد.

دوریوال، سرمربی برزیل، گفت: “نیمار بازیکن بسیار مهمی است و خود او این را می‌داند. او یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیاست. ما امیدواریم که او به زودی به فرم ایده‌آل خود بازگردد. او به دلیل تلاش‌های بسیاری که برای تیمش انجام داده، جایگاه خاصی در این تیم دارد، اما حضور او در هر شرایطی تضمین شده نیست. نیمار فقط زمانی به تیم ملی باز می‌گردد که از نظر فیزیکی و روانی آمادگی کامل داشته باشد و اعتماد به نفس، آرامش ذهنی و تمرکز لازم را داشته باشد.”

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)