تیم ملی آلمان مقابل 10 مدافع!

اخبار دنیای فوتبال

کاستاریکا با یک سیستم دفاعی برابر تیم آلمان قرار دارد.

در دیدارهای دور گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ تیم ملی کاستاریکا از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در ورزشگاه البیت در برابر آلمان قرار خواهد گرفت.

تیم ملی کاستاریکا تیم ملی کاستاریکا در جام جهانی در مقابل اسپانیا با باخت 7 بر 0 شروع ناامید کننده ای داشت ولی در دیدار اخیرش در برابر سامورایی‌ها نمایش خوبی داشت و با یک گل ژاپن را شکست داد تا بتواند شانس صعود پیدا کند.

کاستاریکا امشب مسابقه دشواری در برابر تیم قدرتمند آلمان دارد که اگر ژاپن در دیدار همزمان شکست بخورد و با تیم آلمان مساوی کند کاستاریکا به مرحله یک‌ هشتم نهایی جام جهانی میرود و همه را شگفت زده خواد کرد.

کیلور ناواس، اسکار دوآرته، واستون کندال، پابلو وارگاس، کیشر فولر، بریان اوویدو، کلسو بورگس، یستین تیه‌دا، برندون آگویلرا، ژوئل کمپل و یوهان ونگاس بازیکنانی هستند که در ترکیب اول مقابل آلمان دیده می‌شوند و ۷ نفر از آنها مدافع خواهند بود.

تیم کاستاریکا در مسابقه امشب با ۵ مدافع، دو هافبک دفاعی، دو وینگر و یک مهاجم در مصاف تیم ملی آلمان میرود که البته وینگرهای این تیم نیز میل به دفاع دارند و با این شرایط به نظر می‌رسد مسابقه سختی در انتظار ژرمن ها خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)