حضور مجدد قدیمی ترین بازیکن تیم سپاهان در تمرینات تیم

اخبار دنیای فوتبال

علی محمدی از بایکنان پیش کسوت تیم سپاهان ، پس از گذشت دوران محرومیت خود از این تیم ، مجددا در تمرینات این تیم حاضر شد.

بنا به گزارش ” ورزش سه ” علی  محمدی علی الرغم اینکه از خطه شمال ایران به دنیای فوتبال معرفی شد ولی به مانند اکثر بازیکنان فوتبال توانست با توجه به قابلیتهای خود و زیر ساختارهای باشگاه سپاهان ، به این باشگاه ورود پیدا کند .

هر چند که این بازیکن به مانند سایر بازیکنان نظیر سهرابیان ، عارف غلامی و… که در تیم های دیگر باشگاهی ، بازی می کنند ، پس از انتخاب قلعه نویی به عنوان سر مربی این تیم ، برای بار دوم از تیم سپاهان جدا شد  ولی با بازگشت نویدی کیا بار دیگر مجددا در واپسین روزهای تابستان در لیگ بیست و یکم به جمع طلایی پوشان سپاهان پیوست . علی محمدی با توجه به توانمندیها و قابلیتهایش توانست با متقاعد کردن مورایس نام خود را در لیست بازیکنان این تیم قرار دهد .

به دلیل مصدومیت در هفته های اول نتوانست در بازیها شرکت کند ولی در بازی با صنعت نفت شانس حضورپیدا کرد و همچنین در بازی با تراکتورسازی زمان بیشتری در زمین حضور داشت .

در بازی با تیم تراکتور سازی در دقیقه 66 بعنوان هافبک وارد زمین شد و با بازی تاکتیکی خود بار دیگر قابلیتهای خود را به سرمربی خود به عنوان یک بازیکن کلیدی نشان داد.

با ورودعلی محمدی به جمع بازیکنان تیم سپاهان حالا او دیگر باعبور از محمد کریمی به عنوان پیشکسوت ترین بازیکن سپاهان به شمار می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)