خارج شدن 2 ستاره برزیلی از جام جهانی!

اخبار دنیای فوتبال

الکس تلس و گابریل ژسوس هر دو به دلیل آسیب دیدگی زانو نمیتوانند در مسابقات شرکت کنند و به این دلیل ادامه جام جهانی را از میدهند.

تلس روز جمعه مقابل کامرون در ترکیب اولیه قرار گرفت و در نیمه دوم پس از برخورد با بازیکن حریف مجروح شد و زمین را ترک کرد، اما ژسوس پس از سوت پایان به پزشکان برزیل اعلام کرد که حس درد در بخش زانویش دارد.

اکنون، طبق گزارش گلوبو برزیل، بررسی‌های پزشکی روی هر دو بازیکن نشان دهنده آسیب دیدگی زانو راست آنهاست که باعث می‌شود هر دوی آن‌ها از ادامه جام جهانی خارج شوند. اعتقاد بر این است که از این دو، ژسوس آسیب دیدگی کمتری دارد. با برسی های انجام شده او ممکن است برای بهبودی 1 ماه زمان نیاز داشته باشد که اگر درست باشد، او را از بازی‌های آرسنال در لیگ برتر مقابل وستهم، برایتون و نیوکاسل پس از پایان جام جهانی محروم می‌کند.

همچنین به نظر می رسد حال تلس وخیم تر است. مدافع چپ منچستریونایتد که به صورت قرضی در سویا حضور دارد، احتمالا نیاز به عمل جراحی دارد. برزیل تاکنون در قطر مصدومیت های زیادی دیده و نیمار، دانیلو و الکس ساندرو همگی در دسترس نیستند. پس از مصدومیت تلس و ساندرو، این مارکینیوس، مدافع میانی پاری سن ژرمن بود که تا پایان بازی با کامرون در پست دفاع چپ قرار گرفت. تیته ممکن است برای دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی با کره جنوبی مجبور به انجام چنین کاری شود، گرچه امیدی برای بهبودی ساندرو وجود دارد.

برای نیمار، پزشک تیم برزیلی اعتراف کرده است که بازیکن PSG به زودی به تمرینات قبلی خود باز خواهد گشت و سپس تصمیم نهایی برای حضور او در باقی مانده مسابقات میگیرد.

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)