خریدن ستاره بایرن به دلیل داشتن پاسپورت آفریقایی!

اخبار دنیای فوتبال

یک قانون ناشناخته در اتحادیه اروپا ممکن است تأثیر مهمی بر روی انتقال آلفونسو دیویس به رئال مادرید داشته باشد.

تیم رئال مادرید همچنان به دنبال جلب آلفونسو دیویس، ستاره بایرن مونیخ در پست دفاع کنار، می‌باشد. شایعات درباره علاقه این تیم به این بازیکن از ابتدای فصل به شدت گسترده شده است. قرارداد دیویس با باشگاه بایرن مونیخ در سال ۲۰۲۵ به اتمام می‌رسد و تابستان ۲۰۲۴ به عنوان بهترین زمان برای تصمیم‌گیری درباره آینده مدافع کانادایی محسوب می‌شود.

هر دو تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید منتظر تصمیم نهایی دیویس هستند. ستاره ۲۳ ساله انتظار دارد تا به توافق برسد و مشخص نیست که آیا باشگاه بایرن مونیخ پیشنهادی نزدیک به حقوق درخواستی او خواهد داد یا خیر.

رئال مادرید امیدوار است تا در تابستان آینده مسیر آینده دیویس را روشن سازد تا بتواند به راحتی از این بازیکن در پست دفاع استفاده نماید. با این حال، بر اساس گزارش AS، وجود یک قانون جالب در اتحادیه اروپا ممکن است باعث افزایش تصمیم‌گیری رئال مادرید برای جذب دیویس شود.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که رئال مادرید همواره اولویت را برای جذب بازیکنان عضو کشورهای اتحادیه اروپا قرار می‌دهد تا در صورت وجود استعداد در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا، بتواند بازیکنان را بدون مشکل به خدمت بگیرد.

با جلب آلفونسو دیویس، ممکن است یکی از سهمیه‌های رئال برای بازیکنان غیراروپایی تکمیل شود. با این وجود، به دلیل تابعیت کانادایی-لیبریایی دیویس و حاصل شدن از پاسپورت کشور آفریقایی لیبریا و همچنین توافق اتحادیه اروپا با ۷۸ کشور از آفریقا، کارائیب و حوزه اقیانوس آرام (که لیبریا نیز جزو آنهاست)، این بازیکن برای رئال مادرید در دسته بازیکنان غیراروپایی محسوب نمی‌شود. این امر می‌تواند باعث افزایش جدیت رئال مادرید در مورد جذب این بازیکن گردد.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)