دختر طلایی فوتبال ایران با رکورد هایی خیره کننده!

اخبار دنیای فوتبال

هاجر دباغی، مهاجم ۲۳ ساله سپاهان امروز در برابر کیان نیشابور با هت‌تریکی که کرد بار دیگر در کانون توجه فوتبال زنان ایران قرار گرفت.

تمام رکورد های تاریخ باشگاه سپاهان را هاجر دباغی بازیکن ۲۳ ساله تیم زنان سپاهان فتح کرده است. دباغی در هفته سوم رقابت‌های این فصل فوتبال زنان برای بار صدم پیراهن طلایی پوشان را به به تن خود کرده و تا الان طی ۱۰۴ بازی باشگاهی موفق به وارد کردن ۱۲۴ گل به دروازه حریفان سپاهان شده.

دباغی در حالی که با خبرنگاری در خصوص هت‌تریک امروزش در برابر تیم کیان نیشابور گفت و گو میکرد گفت: در آخرای فصل گذشته مصدومیت شدیدی داشتم و دو عمل جراحی انجام دادم که همین باعث شد در اوایل فصل زیاد آمادگی لازم را نداشته باشم. اما با گذشت زمان آمادگی بهتری پیدا کردم، در مسابقه امروز هم تمامی بازیکنان تلاشی عالی داشتند و من هم خوشحالم که هت تریک عالی به اسم خودم ثبت کردم.

او همچنین در باره شکستن رکورد تعداد مسابقه برای تیم سپاهان و به ثمر رساندن بیشترین گل در تاریخ این باشگاه گفت: خدا را شاکرم و تلاش می‌کنم که در ادامه هم همینطور برای تیم ملی و سپاهان بازیکنی مفید و عالی باشم و تمامیه رکوردها شکسته و به اسم خودم ثبت کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)