دلیل رفتن به دنبال قهرمانی جام جهانی فقط برادرم هست!

اخبار دنیای فوتبال

تئو هرناندز، مدافع تیم ملی فرانسه، ادعا میکند که برای خوشحال کردن برادرش به دنبال قهرمانی جام جهانی است.

لوکاس هرناندز، مدافع کناری تیم ملی فرانسه، در اولین بازیی که این تیم در جام جهانی برابر استرالیا داشت دچار مصدومیت شدیدی شده و نتوانست تورنمنت را ادامه بدهد. نکته جالب این است که در مسابقات بعدی تئو هرناندز، برادر لوکاس که در ترکیب ثابت تیم قرار گرفت. حالا تئو ادعا میکند که هر روز با برادرش ارتباط دارد و تلاش می کند که عنوان قهرمانی در جام جهانی را با لباس فرانسه جشن خواهد گرفت.

تئو هرناندز گفت: “من هم برای موفق شدن خودم و هم برای خوشحال نگه داشتن لوکاس مبارزه می کنم و امیدوارم بتوانم با تیم ملی فرانسه در جام جهانی به قهرمانی برسم. پس از آن که سرمربی تیم ملی فرانسه من را به اردوی نهایی تیم برای جام جهانی دعوت کرد، لوکاس خیلی خوشحال شد و به من خیلی افتخار کرد.

من هم بابت وجود برادرم بسیار حس عالی داشتم و ما همگی دوست داشتیم لوکاس هم حالا در اردوی تیم ملی فرانسه حضور داشته باشد. این مصدومیت او در بازی با استرالیا واقعا برایش دشوار بود. لوکاس آسیب دیدگی شدیدی داشته و او برای مدتی زیاد قدرت حضور در میدان را نخواهد داشت. من می خواهم برای خوشحال کردن برادرم هم که شده با فرانسه عنوان قهرمانی جام جهانی را بدست بیاوردم. از وقتی که لوکاس برای انجام جراحی از ما جدا شد و اردوی فرانسه را ترک کرد، ما هر روز با یکدیگر در ارتباطیم و من هرروز حالش را از او می پرسم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)