دی‌ماریا: باید 0-5 از عربستان میبردیم!

اخبار دنیای فوتبال

آنخل دی ماریا پس از شکست شوکه‌کننده آرژانتین در جام جهانی مقابل عربستان گفت: حق این تیم پیروزی بوده است.

با این حال که احتمالا بسیاری از هواداران فوتبال به دنبال پیروزی آسان و بی دردسر تیم ملی آرژانتین در اولین مسابقه برابر عربستان بودند، اما امروز اتفاقی بزرگ رخ داد و نماینده آسیا با نتیجه 1-2 به بازی را پیروز شد. آنخل دی ماریا که در این دیدار بازیه چندان خوبی نداشت، معتقد است این تیم اسیر اتفاقات شده و البته بارها در حربه آفسایدگیری بازیکنان عربستان گیر افتاده است.

آنخل دی ماریا گفت: “ما به راحتی در این دیدار می توانستیم از مسابقه پیروز بیرون بیایم و حتی با توجه به موقعیت های نیمه اول 5-0 برنده شویم، اما این اتفاق انجام نشد و در نهایت بازنده اعلام شدیم. به نظر من این تمام چیزی است که در این مسابقه اتفاق افتاده و مسئله چیز دیگری نبود.

ما می دانستیم که تیم ملی عربستان قرار است از چنین سبکی در مقابل ما استفاده کند و آماده مقابله با این تیم بودیم، اما نمی دانم نتوانستیم پیروز شویم و برنامه مورد نظر خود را در زمین انجام بدهیم. شاید اگر بازیکنان ما خیلی زودتر حرکت از جناحین و عمق را در زمین عربستان شروع می کردند این اتفاق نمی افتاد و به همین دلیل بود که چندین بار و مخصوصا در نیمه اول در تله آفساید بازیکنان حریف گیر افتادیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)