رئال به ستاره سابقش علاقه دارد: حکیمی به آن چیزی که میخواهد میرسد!

اخبار دنیای فوتبال

رئال مادرید در حال بررسی شرایط برای گرفتن اشرف حکیمی، مدافع پاری سن ژرمن است.

حکیمی یکی از مهمترین دلایل صعود تیم ملی مراکش به نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر بود و بسیاری از توجهات را به خود جذب کرده بود. 
این بازیکن قبل از این هم توانایی‌هایش را در اینتر و پاری سن ژرمن به نشان داده بود و درخشیدن او در خط دفاعی پی اس جی دلیل بر این شده بود که بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان از او تمدید و تمجید کنند. 
این ستاره مراکشی در آکادمی رئال مادرید رشد کرد و در تیم دوم این باشگاه نیز به زمین مسابقه رفت. او در سال 2017 به تیم اول رسید اما زمان زیادی برای مسابقه نداشت و یک فصل بعد به صورت قرضی به دورتموند رفته و در نهایت در سال 2020 به اینتر داده شد. 

بسیاری از نزدیکان او پس از درخشش در جام جهانی ادعا میکردند که این بازیکن که در پایتخت اسپانیا به دنیا آمده هنوز بسیار دوست دارد که پیراهن رئال مادرید را بر تن کند و امید دارد که میتواند روزی دوباره به این تیم بازگردد. 
حالا ال ناسیونال گفته که مدیران رئال مادرید به دنبال پیداکردن جانشینی برای دنی کارواخال بوده و این مدافع را گزینه خوبی برای حضور در خط دفاعی تیم‌شان می‌دانند. 
هرچند با توجه به رابطه بد دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن و این که حکیمی تا سال 2026 با این باشگاه فرانسوی قرارداد بسته شاید انجام این انتقال سخت باشد اما با توجه به علاقه زیاد او به حضور در سانتیاگو برنابئو کار رئال را مقداری آسان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)