رقابت بیرانوند و حسینی این بار در حال و هوای متفاوت

اخبار دنیای فوتبال

علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی دروازه‌بان‌های اول و دوم تیم ملی در جام جهانی هستند که حالا دوئلی جذاب باهم قرار است داشته باشند.

آمادگی بالای دروازه‌بان‌های استقلال و پرسپولیس باعث شد کارلوس کی‌روش آنها را در لیست نهایی خود بگذارد و آنها را عنوان دو گلر اصلی تیمش قرار بدهد.
علیرضا بیرانوند پس از بازگشت به ایران روند عالی در پرسپولیس داشت و از یازده مسابقه برگزار شده لیگ، ۸ بار مانع ورود توپ به دروازه شد و همین طور سید حسین حسینی در استقلال ۶ کلین شیت ثبت کرد و در تعقیب بیرانوند است.

اتفاقات در جام جهانی طوری به جلو رفت که بیرانوند در بازی با انگلیس به دلیل مصدومیت با سیدحسین حسینی تعویض شد. حسینی در ادامه بازی با انگلیس و ولز به عنوان دروازهبان ایران گذاشته شد و علیرضا بیرانوند در بازی سوم ایران در مقابل امریکا به تیم بازگشت.

حال این دو گلر خوب باید مبارزه ی متفاوتی را با هم در دربی تهران داشته باشند. پیروزی در این دربی می‌تواند راه قهرمانی را تا حدی زیاد هموار کند و روحیه عالی برای تیم برنده داشته باشد. همچنین بسته ماندن دروازه تیم‌ها در این بازی می‌تواند مهمترین کلین شیت فصل شناخته شود. باید دید مبارزه حسینی-بیرو در دربی پایان این ماه به منفعت کدامشان خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)