رونالدو از انتقاد کردن درباره اش خوشش میاید!

اخبار دنیای فوتبال

به گفته برونو فرناندز، هافبک تیم ملی پرتغال، انتقادات به کریستیانو رونالدو انرژی بیشتری میدهد.

تیم ملی پرتغال در اولین دیدار خود در جام جهانی پیروز از مسابقه با نتیجه 2-3 از سد غنا زمین را ترک کرد و سه امتیاز دشوار این بازی را به خود اختصاص داد. کریستیانو رونالدو، کاپیتان باتجربه تیم ملی پرتغال، موفق شد از روی نقطه پنالتی گل خود را بزند و حالا برونو فرناندز تاکید کرد انتقادات اخیر به دلیل جدایی از منچستریونایتد به رونالدو قدرت بیشتری میدهد و باعث میشود او تلاش کند در آینده به موفقیت های بالا تری دست پیدا کند.

برونو فرناندز گفت: “من فکر می کنم کریستیانو رونالدو از آن بازیکنانی هست که دوست دارد زیاد راجبش صحبت شود و در این شرایط بازی کند. وقتی از او انتقاد میشود رونالدو قدرت بیشتری می گیرد و بهترین عملکرد خود را نشان می دهد. پس لطفا از کریستیانو انتقاد کنید تا این باعث شود او با انگیزه بیشتری بازی کند.

من هنوز در تیم ملی با رونالدو در یک اتاق هستم و مهمترین چیز برای من این است که پرتغال در این تورنمنت به بهترین شکل ممکن عمل کند و به پیروزی برسد. زیرا اگر این کار رخ دهد، کریستیانو خوشحال خواهد شد من هم حسم نسبت به او همین گونه خواهد بود و همه مردم پرتغال نیز از عملکرد ما راضی و خوشحال خواهند بود.”

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)