سرخیو راموس در پی اس جی تاریخ ساز شد .

اخبار دنیای فوتبال

سرخیو راموس که در بازی های لیگ برتر فرانسه توانست رکورد بهترین شروع  را از آن خود کند ، در پی اس جی هم موفق شد رکوردار شود .

بنا به گزارش ” ورزش سه ” بنا به اظهار مارکا ، راموس به دلیل مصدومیت در فصل گذشته نتوانست برای تیم پاری سن ژرمن توپ زنی کند ولی در فصل جاری و با آمادگی کامل  و با شرایط کاملا متفاوت توانست در 16 بازی این تیم را همرایی کند و در مجموع 1296با  دقیقه بازییک گل وارد تیم حریف نماید . در کارنامه او در فصل جاری در لیگ یک فرانسه در 10 بازی و در لیگ قهرمامان پی اس جی در پنج بازی نیز ثبت شده است . با بازی درخشان این بازیکن در برابر ترو که با نتیجه 3-4 به نفع پای سن ژرمن پایان یافت ،  بازی درخشانی از خود نشان داد و تنها بازیکن این باشگاه بود که در 30 بازی نخست خود ، شکستی را تجربه نکرد و 23 پیروزی و هفت بازی نتیجه عملکرد این بازیکن است18 پیروزی او با اس پی جی در لیگ برتر فرانسه بود که در مجومع 30 بازی سه گل هم برای پی اس جی زده است .

درحال حاضر او رکوردار تیم پار سن ژرمن است که قبلا در اختیار خوان پابلوسورین بود حالا این بازیکن امیدوار است بتواند در فهرست تیم ملی اسپانیا در جام جهانی قطر جای داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)