سرمربی اردن: من خوشحال ترین مربی جهان هستم!

جام ملت های آسیا

سرمربی تیم ملی اردن اعلام کرد که پیروزی مقابل تیم کره جنوبی، نتیجهٔ تحلیل دقیق و برنامه‌ریزی دقیق این تیم بوده است.

در این بازی برابر تیم کره جنوبی، تیم ملی اردن موفق به کسب پیروزی با نتیجهٔ دو بر صفر شده و به فینال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا صعود کرده است.

حسین عموته، سرمربی تیم ملی اردن، در یک نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: “من شاید خوشحال‌ترین مربی قاره باشم و این روز یک روز تاریخی برای ما بوده است. من همواره به کار تیمی اعتقاد دارم و بازی با تیمی مانند کره جنوبی هیچ وقت آسان نیست.”

او دربارهٔ صعود تیمش به فینال جام ملت‌های آسیا اظهار نمود: “تمامی دستاوردها اهمیت دارند، زیرا به دست زحمتکشی به دست آمده‌اند. این دستاورد عالی است زیرا در سطح قاره‌ای به دست آمده است، ولی من از همهٔ دستاوردها لذت می‌برم.”

عموته افزود: “ما احترام زیادی به تیم قدرتمند کره جنوبی داریم، اما راز پیروزی ما در این نهایت به سادگی نبود. ما با رویکرد تهاجمی موثری شروع به بازی کردیم که بازیکنانمان را به اعتماد به نفس دار کرد.”

وی ادامه داد: “آمادگی ذهنی تیم ما در شرایط ایده‌آل بود و به تقویت اعتماد بازیکنان به توانایی‌های خود کمک کرد. من در جلسهٔ قبل از بازی به بازیکنان تأکید کردم که لذت ببرند و همچنین وظایف دفاعی و تهاجمی خود را انجام دهند.”

سرمربی اردن این‌گونه نیز توضیح داد: “ما بازی خود را کنترل کردیم و در مواقعی، به خصوص پس از گل‌های زده شده، عقب نشینی کردیم. ما از آمار و ارقام استفاده کردیم؛ تیم ملی کره در این رقابت‌ها گل‌های زیادی دریافت کرد و ما تلاش کردیم تا از این نقطه ضعف استفاده کنیم.”

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)