سرمربی مالزی: به کره دوست نداریم ببازیم!

لیگ ملت های آسیا

مربی تیم ملی مالزی اعلام کرده است که بازیکنان او برای مصاف با تیم کره جنوبی در دور سوم گروه E جام ملت‌های آسیا 2023 آماده هستند.

تاکتیک‌های تیم ملی مالزی، که در دو بازی گذشته خود در این رقابت‌ها به کسب هیچ امتیازی نرسیده است، فردا در مقابل تیم کره جنوبی به چالش خواهد کشید.

کیم پان گون در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار اظهار کرد: “تیم ما در این مسابقات با شرایط سختی روبرو شده و به دلیل برخی اشتباهات، به نتایج مطلوبی دست پیدا نکرده است. با این حال، هدف ما در این بازی، حضور بهتر و ارائه نمایش مورد انتظار برای جلب رضایت هواداران است.”

او تأکید کرد: “ما به آینده نگاه می‌کنیم و توجه زیادی به نتایج گذشته نداریم. سطح تیم ملی مالزی به تدریج در حال پیشرفت است و شرایط فعلی به عنوان یک درس عبرتی برای اصلاح مسیر و بهره‌مندی از آن در آینده خدمت می‌کند. بازیکنان با انگیزه برای عبور از مرحله گروهی هستند و خوشحال می‌شوند اگر توانایی حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آورند.”

وی همچنین اعتراف کرد که مواجهه با تیم ملی کره جنوبی چالش‌برانگیز است، به ویژه که این تیم در میان برترین تیم‌های متنازع بر عنوان قهرمانی قرار دارد و بازیکنان ماهری از لیگ‌های بزرگ اروپایی در این تیم حضور دارند.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)