شاگردان برانکو بعد از آلمان باخنی نداشتند!

اخبار دنیای فوتبال

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در برابر عراق برای چهارمین بازی پیاپی باختی نداشتند

تیم ملی فوتبال عمان که هدایت آن را برانکو ایوانکوویچ در دست دارد، بعد از سه مسابقه پشت هم برابر بلاروس و سوریه (دو بار) که شکستی نداشته و سه پیروزی متوالی به دست آورده بود، شب گذشته هم مقابل عراق همین روند موفقیت‌آمیز را پی بردند و بدون باخت بازی را تمام کردند.

شاگردان برانکو که در آخرین مسابقه تیم ملی آلمان قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ به‌عنوان حریف تدارکاتی ژرمن‌ها به مبارزه این تیم رفتند و در یک دیدار نزدیک با نتیجه یک بر صفر زمین را ترک کردند، بعد از آن بازی در چهار مسابقه پیش رو سه پیروزی و یک تساوی به ثبت کردند. آخرین مسابقه آن‌ها شب گذشته در مقابل عراق بود.

تیم ملی عمان شب گذشته در ورزشگاه بین‌المللی بصره اولین بازی جام ملت‌های عرب را در برابر تیم عراق انجام داد که در آخر به تساوی رسید و در مسابقه دیگه این گروه هم تیم عربستان دو بر صفر یمن را شکست داد.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان، ضمن تشکر از عملکرد عالی بازیکنانش در برابر عراق، گفت: «بازی با عراق برای ما دشوار بود که توانستیم یک امتیاز به بگیریم ولی ارزش آن زیاد بود. سعی کردیم روی ضدحملات موقعیت گل زنی بسازیم، ولی موفق به ثبت گل نشدیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)