شکست جبران ناپذیر شاگردان فرهاد مجیدی!

اخبار دنیای فوتبال

اتحاد کلباء با سرمربی ایرانی در برابر شارجه نتیجه ای نداد.

تیم فوتبال اتحاد کلباء که هدایت آن را فرهاد مجیدی در دست دارد، از ساعت ۱۶:۱۵ امروز در ورزشگاه خود، یکی از مسابقات مهم هفته یازدهم لیگ برتر امارات را در مقابل تیم شارجه رده چهارمی انجام داد.

شاگردان فرهاد مجیدی که قبل از جام جهانی در برابر عجمان در لیگ امارات شکست خورده بودند و بعد از آن هم یک باخت در لیگ‌کاپ و یک پیروزی در جام ریاست جمهوری داشتند، امروز در مبارزه با تیم مدعی شارجه نتیجه ای نگرفتند و به عنوان یک بازنده از زمین خارج شدند.

شارجه در دقیقه ۲۱ روی پاس میرالم پیانیچ و گلزنی کامارا عثمان به گل اول را در برابر شاگردان مجیدی ثبت کردند و چهار دقیقه بعد از آن اتحاد کلباء با اخراج محمد ربی، وینگر راست خود به شکل سختی مبارزه کردند و بازی را ادامه دادند.

اتحاد کلباء در نیمه دوم هم قادر به جبران گل خورده از شارجه نشد و سه گل دریافت کرد و در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر در این مسابقه خانگی شکست خورد و ۱۷ امتیازی ماند و در جایگاه هشتم جدول لیگ برتر امارات قرار گرفت.

شاگردان مجیدی در حالی مسابقه امروز مقابل شارجه را انجام دادند که بدترین شکست فصل را برای خود ثبت کردند که فاصله آنها با یاران نوراللهی و شباب الاهلی صدرنشین، به هشت امتیاز زیاد شد.

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)