فراموش شدن دادن بازوبند!

اخبار دنیای فوتبال

ادینسون کاوانی کاپیتان تیم ملی فوتبال اروگوئهبعد از تعویض شدن با لوئیس سوآرز بسته بودن بازوبند به دستانش را فراموش کرده بود.

اروگوئه بازی را با کاپیتانی دیگو گودین مدافع باتجربه خود آغاز کرد ولی پس از اینکه این بازیکن در دقیقه 62 توسط سرمربی این تیم تعویض شد بازوبند به دیگر بازیکن باتجربه ای رسید که این بازیکن ادینسون کاوانی بود.
با این حال تغییرات آلونسو ادامه دار شد و در دقیقه 72 2 تعویض درگر برای بخش هجومی تیمش انجام داد که این تعویض عوض شدن کاوانی با سوآرز بود.
البته این تعویض با شک هایی همراه بود که باعث گیجیه چند ثانیه‌ای کاوانی برای خروج از زمین و معطل شدن سوآرز برای وارد شدن به بازی در کنار خط طولی بود. در حالی که کاوانی از این تعویض بسیار ناراحت بود یادش رفت که بازوبند را به سوآرز بدهد و وقتی به روی نیمکت نشست تازه متوجه این موضوع شد.

در همین لحظه کاوانی سعی به برگشتن میکند تا بازوبند را به هم‌تیمی‌هایش در زمین بدهد، ولی حاضرین روی نیمکت او را منصرف کردند تا بازیکنان حاضر در میدان با بدون درگیر شدن در حاشیه و با تمرکزی بیشتر به دنبال جبران گلهای خورده باشند.
در بیست دقیقه پایانی بازی پرتغال و اروگوئه در حالی انجام شد که شاگردان آلونسو بدون حضور کاپیتان در زمین مسابقه بازی را ادامه دادند که آنها در صورت باخت در این مسابقه از دو مسابقه تنها یک امتیاز کسب کرده‌اند و کار دشواری برای صعود خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)