فودن : با حضور هالند تغییری در سبک بازی ، سیتی ایجاد نشده است

اخبار دنیای فوتبال

.فیل فودن بازیکن صا حب نام تیم منچستر در اظهار نظری اشاره کرد که حضور ارلینگ هالند تغییری در نوع بازی تیم منچستر ایجاد نکرده است .

بنا به گزارش ” ورزش سه ” هالند از زمان حضور خود در منچستر سیتی با بازی های درخشان خود توانسته است تاثیر قابل توجهی در موفقیتهای تیم منجستر ایجاد نماید .

او توانسته است تنها در 16 دیداری که با سرمربی گری پپ گواردیولا برای تیم منچستر توپ زنی نماید، 22 گل برای این تیم به ثمر رسانده است که این تعداد گل آمار بسیار قابل توجه و خارق العاده  ای می تواند باشد.که البته بسیاری معتقد هستند که این موضوع باعث شد تا مربی اسپانیایی تیم منچستر تغییراتی را به منظور سازگاری این بازیکن با تیم ایجاد نماید .

فودن طی مصاحبه ای با سایت رسمی منچستر اعلام کرد که سبک بازی تیم ما باحضور هالند تغییر خاصی نکرده است و تنها تغییر ، حضور این بازیکن در نوک حمله است که نسبت به سال های گذشته ، ایجاد شده است .   در ادامه او گفت : اهمیت این بازیکن نروژی در بازی ، در این است که او می تواند براحتی مدافعان تیم مقابل را پشت سرگذاشته  وماهم به همین دلیل همواره در زمین به دنبال او حرکت می کنیم .و او با سبک بازی خودش اهمیت زیادی برای ما در زمینه گلزنی دارد .

تیم منچستر سیتی در حال حاضر در رتبه دوم جدول رده بندی لیگ برترقرار دارد و تنها با دو امتیاز پست سر تیم ارسنال قرار گرفته است و امروز هم باید با مصاف لسترسیتی برود .

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)