قطع نبودن انتقال مودریک به آرسنال!

اخبار دنیای فوتبال

یک رسانه انگلیسی اعلام کرد که بر خلاف شایعات اخیر شاختار دونتسک مخالف جذب مودریک با پیشنهاد آرسنال است و بعید است او ژانویه وارد این تیم شود.

در هفته‌های اخیر مشخص شد که میخائیلو مودریک، پدیده جوان فوتبال اوکراین، به اولین هدف آرسنال در نقل و انتقالات ژانویه تبدیل شده است. در روزهای اخیر شایعات مختلفی بیرون آمده است که ادعا میکردند توافق بین دو باشگاه صورت گرفته و مودریک به زودی به تیم آرسنال می پیوندد.

اما روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد که این شایعات حقیقت ندارد و شاختار میخواهد پیشنهاد 70 میلیون یورویی آرسنال را قبول نکند. همچنین این روزنامه اعلام کرد که آرسنال قبلا هم یک پیشنهاد 60 میلیون یورویی به باشگاه اوکراینی داده بود که سریعا رد شد.

این گزارش مدعی است که شاختار ارزش این ستاره جوان خود را نزدیک به 100 میلیون یورو می داند. نکته جالب این است که ورود چلسی به تلاش برای جذب مودریک سبب شده که شاختار دست بازتری برای چانه‌ زدن با آرسنال را داشته باشد.

این به شکلی است که چلسی هنوز پیشنهاد رسمی برای مودریک به وجود نیاورده است ولی حتی اعلام شدن اسم این باشگاه کافی بوده تا شاختار بتواند پیشنهاد آرسنال را نپذیزد. دیلی‌میل می‌گوید که چلسی از هفته آینده مذاکرات جدی با شاختار را شروع می کند و امکان دارد به زودی پیشنهادی رسمی هم به این باشگاه اوکراینی بفرستد.

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)