لیست ملی قبل از اعلام رسمی بیرون رفت!

اخبار دنیای فوتبال

انتشار فهرست ۲۶ نفره تیم ملی فوتبال ایران، مهم‌ترین خبر امروز ورزش ایران خواهد بود.

طبق برنامه‌ریزی، تیم ملی فوتبال ایران فردا جلسه تمرینی خود را در تهران و در کمپ تمرینی تیم‌های ملی برگزار خواهد کرد و بنابراین ملی‌پوشانی که به قطر خواهند رفت، فردا در محل کمپ تیم‌های ملی حاضر شده تا با پروازی در روز دوشنبه خود را به قطر برسانند. به این دلیل از جمع بازیکنان حاضر در اردو، سه نفر‌ کنار گذاشته میشود تا تیم ملی ایران با ۲۶ نفر عازم رقابت‌های جام جهانی بشود.

بنا بر گمان ها، دو دروازه‌بان، یک دفاع جوان و شاید یک هافبک از نفرات حاضر در اردوی تیم ملی کنار خواهند رفت و بنا به حضور این افراد در کمپ تیم ملی برای سفر به قطر، احتمالا لیست تیم ملی زودتر از اعلام رسمی افشا شود؛ مگر آنکه سورپرایزی در راه باشد و کارلوس کی‌روش در لحظات آخر یکی از لژیونرها را هم از جمع ملی‌پوشان حذف کند.

با مصدومیت امید ابراهیمی و کم شدن یک نفر از نامزدهای اصلی حضور در قطر، همانطور که در مطالب قبلی گفته شد، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، بازیکنان حذف‌شده‌ را از پست‌های دروازه‌بانی، دفاع وسط و احتمالا هافبک وسط انتخاب خواهد کرد. موضوع مصدومیت ابراهیمی نیز باعث شده دو بازیکنی که قدرت حضور در دو پست هافبک دفاعی و دفاع را داشته باشند، در اولویت‌های کی‌روش قرار بگیرند و خطر خط خوردن آنها از تیم دور شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)