مشکل یوونتوس پیروزی‌های زیاد بود

اخبار دنیای فوتبال

رودریگو بنتانکور، هافبک اروگوئه ای تاتنهام، مدعی شد که یوونتوس انگیزه ای برای پیروزی ندارد.

رودریگو بنتانکور در سال 2017 از بوکاجونیورز به یوونتوس و در ژانویه گذشته با قراردادی دائمی از یوونتوس به اسپرز رفت. این ملی پوش اروگوئه ای در دوران حضورش در یوونتوس تحت نظر مکس آلگری، مائوریتزیو ساری و آندره آ پیرلو بازی کرده و در مجموع سه قهرمانی سری آ، دو کوپا و دو سوپرکاپ ایتالیا به دست آورد. حالا بنتانکور در مورد دوران حضور در تورین و البته علت افت فصول اخیر یوونتوس صحبتی داشته است.

رودریگو بنتانکور گفت: “بازی های یوونتوس و بوکاجونیورز را از تلویزیون تماشا می کنم. من هنوز با بسیاری از هم تیمی های سابقم در یوونتوس در ارتباط هستم و ما یک گروه در مدیا واتساپ با الکس ساندرو، دانیلو، خوان کوادرادو و پائولو دیبالا داریم. فکر می‌کنم دو سال اول حضورم در یوونتوس از نظر رشد و پیشرفت مورد رضایت همه بوده، اما دو فصل آخر زیاد خوب پیش نرفت. یوونتوس مقداری انگیزه و میل شدید به پیروزی را از دست داده بود.

وقتی بیش از حد برنده شوید، یک خطر به وجود میاورد که اعضای گروه به آن عادت کرده و دیگر انگیزه چندانی برای تکرار این موفقیت ها در تیم وجود نداشته باشد. ما می خواستیم در لیگ قهرمانان به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم، اما این اتفاق رخ نداد و شرایط ناامیدکننده بود. دوران حضور من در این باشگاه عالی بود. من در یوونتوس پیشرفت کردم و باشگاه و هواداران خیلی به من کمک کرده و هوای من را داشتند. یوونتوس خانواده من بود و این احساس هرگز تغییر نخواهد کرد. من برای این تیم بهترین هارا آرزو دارم.”

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)