مصاحبه حاج صفی نصفه ماند!

جام ملت های آسیا

کاپیتان تیم ملی ایران در ورزشگاه الثمامه به عنوان ناراحت‌ترین بازیکن حاضر بود.

احسان حاج‌صفی با امید زیادی به دستیابی به جام قهرمانی آسیا از خانه خارج شد، اما پس از شکست در نیمه نهایی مقابل قطر، این آرزو برآورده نشد. او با دل شکسته به سمت رختکن ورزشگاه الثمامه در دوحه رفت و با چشمانی اشکبار، در میکس‌زون و جمع خبرنگاران ایرانی حضور یافت.

پس از پایان بازی تیم‌های ملی ایران و قطر، حاج‌صفی با صورتی غمگین و ناراحت به این شرح سخن گفت: “ما یک روز بسیار خوب داشتیم و فرصت‌های فراوانی ایجاد کردیم، اما توپ‌هایمان باید وارد دروازه شوند، در حالی که توپ‌های آنها نباید به گل برسند. فقط می‌توانم بگویم که ما از مردم شرمنده شدیم.”

سپس او ادامه داد: “ما فرصت‌های فراوانی داشتیم. اما ضربات ما باید به دروازه، تیرک و پای مدافعان بخورد. امروز احساس می‌کنم که توپ‌های ما نباید به گل تبدیل شوند.”

کاپیتان تیم ملی ایران اظهار کرد: “اگر ما توپ‌هایمان را در زمانهای مهم مثل موقعیت‌هایی که حسین کنعانی یا مهدی طارمی داشتند به گل تبدیل کرده بودیم، نتیجه مسابقه متفاوت می‌شد. در نیمه دوم هم ما فرصت‌های زیادی داشتیم، اما امروز شانس ما نبود.”

حاج‌صفی که دیگر نتوانست حرف بزند، درباره از دست دادن فرصت برای بالا بردن جام قهرمانی آسیا اظهار کرد: “حسرتی که در دلم دارم کلمات نمی‌توانند آن را توصیف کنند. فقط می‌توانم بگویم که از مردم ایران پوزش می‌خواهیم. دم شان گرم که به ما دعا کردند…”

مصاحبه حاج‌صفی در اینجا به پایان رسید و او با گریه‌هایی که قطع نمی‌شد، ورزشگاه الثمامه را ترک کرد.

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)