مهمان های ویژه آرژانتین برای فینال جام جهانی چه کسانی هستن؟!

اخبار دنیای فوتبال

سرخیو آگوئرو، جیووانی لوسلسو، خواکین کوریا و نیکو گونزالس به اردوی تیم ملی آرژانتین اضافه شدند و در بازی فینال جام جهانی در این تیم بازی خواهند کرد.

 تیم ملی آرژانتین پس از پیروزی در مقابل کرواسی در نیمه نهایی به فینال جام جهانی راهی شد و یکشنبه باید با فرانسه مسابقه بدهد. آرژانتین در تاریخ خود دو بار در سال های 1978 و 1986 موفق به پروزی در جام جهانی شد و یکشنبه شانس پیروزی با کاپیتانی لیونل مسی برای سومین بار را دارد.

شبکه تیک اسپورتس امروز خبری انتشار کرد که بازی فینال چهار میهمان ویژه دارد؛ چهار بازیکنی که در راه رسیدن به آرژانتین به دور پایانی سهم داشتند ولی به دلیل بیماری و مصدومیت، در مرحله پایانی نتوانستند حضور داشته باشند. آنها همچنین امروز و فردا در کمپ تیم ملی قرار خواهند داشت.

 اولی سرخیو آگوئرو است که سال گذشته به دلیل بیماری قلبی به اجبار از فوتبال خداحافظی کرد. آگوئرو دوستی صمیمانه ای با ملی پوشان دارد و چند هفته هست که در قطر وجود دارد. خوآکین کوریا نیز که در آخرین روزها به دلیل مصدوم شدن در اردو جام جهانی را از دست داد هم در کنار تیم خواهد بود. نیکو گونزالس و جیووانی لوسلسو هم که به بخاطر مصدوم شدن جام جهانی را از دست دادند، در دوحه خواهند بود، به این امید که در آخر آرژانتین در برابر فرانسه پیروز از زمین بیرون بیاید و مسی جام را بالای سر خود ببرد.


منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)