ناراحتم که چرا فقط یک گل برای بارسا زدم

اخبار دنیای فوتبال

برای بارسا در تابستان امسال خرید رافیینیا امتیاز بزرگی را برای این تیم همراه داشت هر چند که تا اینجای فصل جاری او نتایج خوبی را در امر گل زنی برای این باشگاه کسب نکرده است .

در فصل جاری خریدهای تابستانی باشگا ها ، تیم بارسلون رافینیا را از تیم لیدزیونایتد با قراردادی به ارزش 67 میلیون یورد خرید . این بازیکن برزیلی که در سمت راست خط حمله  بازی می کند، علی الرغم اینکه در بازی های دوستانه  برای تیم رئال گلزنی کرده بود ولی تا به اینجای فصل فقط یک گل برای بارسا زده که بنا گفته خود از این بابت ناراحت است .

رافینیا گفت: تا کنون نتوانسته است خود را باشرایط تیم سازگاری دهد ولی در تلاش است که خود را با تیم همسو نماید و تنها یک گل زدن برای این تیم تا کنون مرا ازار میدهد  ولی با توجه به اینکه از هم تیمی های خوبی برخوردار هستم ، امیدوارم که بزودی خود را با تیم همسو نمایم . رافینیا در ادامه در مورد ژاوی گفت : او از بهترین های نیای فوتبال است  و می تواند سرمشق خوبی برای همه ما باشد. ما در کنار هم برای قهرمانی لالیگا ، سوپرجام اسپانیا و لیگ اروپا مبارزه خواهیم کرد هر چند که از لیگ قهرمانان کنار رفتیم ولی می توانیم برای سایر جامها پیشتاز باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)