همه دارن راجب افغانی ها در عراق حرف میزنند!

جام ملت های آسیا

صفا هادی، بازیکن تراکتور اهل عراق، درباره رخدادهای مسابقه بین تیم ملی عراق و اردن صحبت کرد.

ستاره تراکتور تبریز، صفا هادی، که دعوتی به تیم ملی عراق در جام ملت‌ها نداشت، درباره شکست تیم عراق مقابل اردن و حذف آنها اظهار نظر کرد: باختن در آخرین لحظات بازی و گل‌هایی که دریافت کردیم، به دلیل نقص تمرکز در فاز دفاعی بود. در آغاز بازی‌ها، تیم عراق عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت، اما امروز در لحظه آخر همه چیز را از دست دادیم.

درباره عدم دعوتش به تیم ملی، او گفت: من در تراکتور تلاش کردم و عملکرد خوبی داشتم. امیدوار بودم مربی من مرا دعوت کند و من آماده‌ای برای جام ملت‌ها بودم. مشخص است که ناراحتم و امیدوارم به تیم ملی بازگردم. پس از بازی امروز، همه در عراق ناخوشحال هستند.

درباره صحنه جنجالی داوری و کارت قرمز به علیرضا فغانی، او اظهار داشت: “اکثر مردم در مورد داوری صحبت می‌کنند. من ترجیح می‌دهم درباره فوتبال صحبت کنم، اما مردم در عراق در مورد داوری سخن می‌گویند. امیدوارم داور در این بازی اشتباه نکرده باشد و بهترین عملکرد را ارائه داده باشد.”

در مورد اینکه آیا حضورش در جام ملت‌ها به عراق کمک می‌کند و نظرش درباره آینده سرمربی تیم، او گفت: “بله، من بسیار دوست داشتم به تیمم کمک کنم و فکر می‌کنم می‌توانستم، چرا که قلب من با کشورم عراق پیوند خورده است. فکر می‌کنم سرمربی ما در تیم باقی می‌ماند، زیرا عراق نیاز به اقدامات بیشتری دارد که هنوز انجام نشده‌اند.”

منبع: Varzesh3.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)