چرا رودیگر به تیم ملی آلمان دعوت نشد ؟!

اخبار دنیای فوتبال

آنتونیو رودیگر در دو بازی دوستانه هفته در فهرست تیم ملی آلمان حضور نداشت. مارکا امروز درباره دلیل حضور نداشتن این مدافع توضحاتی داد.

هانسی فلیک، مربی تیم ملی آلمان، دیروز برای دو بازی دوستانه برابر پرو و بلژیک فهرست تیمش را ابیرون داد و در آن نام رودیگر به دیده نمی شد. برای بسیاری عجیب بود که چرا رودیگر که یکی از بازیکنان خوبی است، به تیم ملی دعوت نشد اما مارکا درباره این موضوع اعلام کرد که رودیگر با فلیک تماس تلفنی داشت و از او خواست که به خاطر تقویم فشرده ماه‌های مارس و آوریل و بازی‌های سنگینی که رئال خواهد داشت، او را برای این دو مسابقه دوستانه دعوت نکند و فلیک هم قبول کرد.

رودیگر به ترکیب اصلی رئال رسیده است و در کنار ادر ملیتائو، زوج دفاعی عالی به وجود آورده است. او چهارمین بازیکن حال حاضر رئال است و بر عکس اوایل فصل، در همه بازی ها در ترکیب ثابت است. این هم باید گفت که مصدومیت‌های پشت سر هم داوید آلابا هم در فیکس شدن رودیگر تاثیراتی داشته است.

رئال مادرید فردا به بازی با بارسا می‌رود و پس از فیفا دی هم بازی برگشت مقابل بارسا در نیمه نهایی کوپا دل ری و دو بازی رفت و برگشت کلیدی در برابر چلسی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را باید اجرا کند. بدون شک رودیگر در برابر بازی با چلسی که تیم سابق او است هیجان زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)