کاسمیرو از من مدتها قبل در مورد یونایتد می پرسید

اخبار دنیای فوتبال

بازیکن برزیلی منچستر ، فرد اعلام کرد که که از مدتها قبل کاسمیرو در فکر پیوستن به باشگاه منچستر بود .

بنا به گزارش ” ورزش سه ” کاسمیرو در تابستان امسال پس از جدا شدن از باشگاه رئال به تیم منچسترپیوست او در ابتدای ورودش به این باشگاه ، نیمک نشین بود ولی در هفته های اخیر توانست به جمع سرخ پوشان منچستر به پیوندد و در ترکیب اصلی تیم قرار گیرد. تا کنون در پنج بازی این تیم شرکت داشته که چهار بازی را با برد پشت سر گذاشت و تنها در یک بازی متوقف گردید .

این بازیکن برزیلی در زمان حضورش در باشگاه یونایتد  16 بازی انجام داد که 9 بار آن در لیگ برتر بود و تنها یگ گل زد و دو پاس گل هم داد.

جداشدن کاسمیرو از باشگاه رئال برای هم تیم هایش  قابل پیش بینی نبود و انتظار رفتن او را از این تیم نداشتند ولی ظاهرا او از قبل برای جدا شدن از این باشگاه برناه ریری کرده بود .

فرد در این مورد می گوید که من از مدتها قبل در جریان تصمیم او بودم و در مورد باشگاه منچستر با هم صحبت کرده بودیم او از باشگاه منچسترخوشش آمده بود و لذا تصمیم به جدا شدن از باشگاه رئال کرد . فرد در ادامه صحبت هایش اضافه کرد : من از پیوستن کاسمیرو به باشگاه منچستر خوشحال هستم و معتقدم که با امدن او این باشگاه به روزهای خوش قبلیش باز خواهد گشت . کاسمیرو از بهترین های دنیا است و بدون شک می تواند با همرایی با این باشگاه ، روزهای طلایی را برای منچستر شاهد باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)