کونسیسائو: میدانم که میتوانیم اینتر را حذف کنیم!

اخبار دنیای فوتبال

سرجیو کونسیسائو ایمان دارد که پورتو فردا میتواند اینتر را شکست بدهد و وارد دور بعدی لیگ قهرمانان شود.

سه هفته پیش اینتر در سن‌سیرو با گلی که در دقیقه 86 روملو لوکاکو زد پورتو را 1-0 شکست داد و در مسابقه فردا برای رفتن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، در بالای جدول قرار گرفت اما سرجیو کونسیسائو، مربی پورتو، ایمان دارد که در دراگائو توانایی حذف اینتر را دارد.

کونسیسائو در نشست خبری امروز خود اعلام کرد: «ما در بازی رفت شکست خوردیم و فردا هدف فقط پیروزی و صعود است. من برابر تیمی پر از بازیکنان عالی یک تیم تهاجمی و باهوش میخواهم و انتظار دارم که جنگنده بازی کنیم. ما شناخت خوبی نسبت به اینتر داریم و می‌دانیم که خودمان هم چه فدرتی داریم. بازی متعادل و البته بسیار دشواری خواهیم داشت.»

کونسیسائو در ادامه گفت که برای رسیدن به گل باید آرامش داشته باشیم: «باید صبور باشیم. یک 90 دقیقه را شکست خوردیم و یک ساعت و نیم دیگر زمان داریم تا نتیجه بازی رفت را عوض کنیم. ما باید باهوش عمل کنیم. تیمم به خوبی می‌شناسم و اطمینان دارم که قدرت پیروزی مقابل اینتر را داریم. فردا هواداران از ما پیروزی میخواهند.»

مربی پورتو راجب سبک بازی تیمش اعلام کرد: «برنامه تاکتیکی ما بر اساس توانایی‌های که داریم میباشد. می‌دانیم در مسابقه هایی مثل این باید در بالاترین سطح قرار داشته باشیم. باید به شکلی بازی کنیم که در زمین حس آرامش داشته باشیم. گاهی براساس شیوه حریف بازی کردن جواب نمی‌دهد. میخواهم که تیم بازی همیشگی‌اش را بکند.»

کونسیسائو راجب محرومان تیمش اعلام کرد:«اوتاویو ژوائو ماریو را فردا نداریمش.»

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)