گل قهرمانی دانمارک به نام شماره 6 ایران شد!

اخبار دنیای فوتبال

وایله، ملی‌پوش ایرانی، با گلی که در رقابت‌های لیگ یک دانمارک زد، تیمش را به قهرمانی رساند.

در آخرین مسابقه هفته سی‌ام لیگ اول فوتبال دانمارک، تیم وایله با حضور سعید عزت‌اللهی در ترکیب و خط میانی، امروز در خانه مقابل تیم نایستو که در رده ششم جدول قرار داشت به میدان رفت.

سعید عزت‌اللهی، که قبلاً با همراهی وایله به صورت جشنی صعود و بازگشت به سوپر لیگ دانمارک را جشن گرفته بود، امروز با هم‌تیمی‌هایش تلاش می‌کردند تا به پیروزی و قهرمانی زودهنگام برسند، که به موفقیت دست یافتند.

وایله پس از پیروزی یک بر صفر در نیمه اول، در دقیقه ۵۲ با گلی به ثمر رسانده توسط سعید عزت‌اللهی، اختلاف را به دو گل افزایش داد و در آستانه کسب پیروزی در خانه مقابل نایستو و قهرمانی قرار گرفت.

ملی‌پوش ایرانی، وایله، که قبلاً در ۱۹ بازی در لیگ یک دانمارک یک گل زده و سه پاس گل داده و نقشی کلیدی در صعود تیمشان به سوپر لیگ داشت، امروز موفق شد یک گل مهم زده و تیمش را به پیروزی برساند.

هم‌تیمی‌های عزت‌اللهی نیز در ادامه بازی یک گل زدند و یک گل دریافت کردند، اما در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود وایله مقابل نایستو پیروز شدند. با این پیروزی، وایله به دست ۶۳ امتیاز رسید و با تفاوت هشت امتیازی نسبت به تیم دوم جدول، در دو هفته باقیمانده تا پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ یک دانمارک به قهرمانی دست پیدا کرد.

منبع: ورزش3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)