گولسیانی محروم نیست، 3 کارته است!

اخبار دنیای فوتبال

شنیده میشود که گئورگی گولسیانی به دلیل محرومیت در بازی گل‌گهر بازی نخواهد کرد ولی این خبر بر اساس آمار سازمان لیگ صحیح نیست.

گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس که در دیدار شهرآورد موفق به ثبت گل برای تیمش شد، در بازی مقابل پیکان یک کارت زرد گرفت و رسانه‌ها بلافاصله خبر محرومیت او را پخش کردند ولی اطلاعات سازمان لیگ معلوم میکند که مدافع پرسپولیس از دیدار با تیم گل‌گهر محروم نیست.

گولسیانی در دقیقه 75 بازی هفته اول مقابل ذوب آهن و دقیقه 78 دیدار با هوادار داور به او یک اخطار داد تا به این صورت با گرفتن کارت زرد بعدی، سه کارته شود و از بازی بعدی خود محروم شود.

نکته جالب این است که گولسیانی تنها بازیکن پرسپولیس است که در سه بازی قبلی خود کارت زرد دریافت کرده و از این نظر سرخپوشان رکورد جالبی در برابر استقلال و مس کرمان زدند.

علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی و علی نعمتی سه بازیکن دیگر پرسپولیس با گرفتن کارت زرد خود در برابر گل‌گهر، نمیتوانند در بازی مقابل نساجی به زمین بیایند.

نکته جالب اینکه گولسیانی در تیمهای تحت هدایت امیر قلعه نویی (ذوب آهن و سپاهان) 2 بار عضو شده بود و حالا در برابر مربی سابق خود قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت شرط بندی (بدون فیلتر)